Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Mazowsze zakończyło sezon na szóstym miejscu

W ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek podopieczni Konrada Główki bezbramkowo zremisowali w Grójcu z Iłżanką Kazanów.

Pierwsza połowa meczu toczyła się w dość ospałym tempie, a jedyną wartą odnotowania sytuacją był strzał Daniela Złocha, który trafił w słupek.

Grójczanie przycisnęli rywali mocniej po przerwie. W 55.minucie za krótkie podanie od obrońcy Iłżanki mógł wykorzystać Tomasz Jaskólski, ale uderzenie doświadczonego gracza w ostatnie chwili odbił bramkarz.

W 71.minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Jaskólskiego groźnie główkował Złoch, ale piłkę z linii bramkował wybił jeden z obrońców.

Kilkanaście minut później po koronkowej akcji żółto-niebieskich Daniel Złoch z bliska ponownie trafił w słupek, a uderzenie dobijającego Seweryna Kalinowskiego przeleciało wysoko nad bramką, i spotkanie zakończyło się bez goli.

Po meczu prezes Jarosław Kostrzewa wraz z zarządem zorganizowali grilla z okazji zakończenia sezonu.

Warto też wspomnieć, iż w meczu z Iłżanką piłkarze Mazowsza wystąpili w strojach z reklamą wspomagającego klub biura podróży My Travel Grójec.

Ostatecznie Mazowsze zakończyło tegoroczne rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej. Grójczanie zgromadzili na swoim koncie 49 punktów. Bilans meczów: 13-10-7. Gole: 52-40.

Najlepszym strzelcem był Rafał Sobczak, który pokonywał bramkarzy rywali aż 19 razy. Na drugim miejscu w tej klasyfikacji uplasował się Mikołaj Nojek z 13 trafieniami.

MAZOWSZE GRÓJEC – Iłżanka Kazanów 0:0

Skład Mazowsza: Przybylski – Wierzbicki, Lisiecki, Ogonowski, Czerepok, Derewicz (60. Gałka), Złoch, Nojek M., Kalinowski, Sobczyk (46. Dąbrowski), Jaskólski

dodane: 19 czerwca 2016 r. (10:36)