Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku

Pierwsze koty za płoty. Mazowsze 2 Perła 1

Podopieczni Konrada Główki przygotowania do nowego sezonu zaczęli od zwycięstwa 2:1 (2:1) w towarzyskim meczu z Perłą Złotokłos. Bramki dla grójeckiej drużyny strzelili Mikołaj Nojek oraz Kamil Zieliński.

Szkoleniowiec Mazowsza w pierwszym meczu sparingowym przyglądał się pięciu testowanym zawodnikom.

Nieźle wypadł sprawdzany bramkarz, który w drugiej połowie obronił rzut karny.

Pierwsi na prowadzenie po rzucie rożnym wyszli goście. Mazowsze odpowiedziało kilka minut później trafieniem z bliska Mikołaja Nojka.

W samej końcówce pierwszej połowy indywidualny pojedynek z golkiperem rywali przegrał testowany napastnik, ale na miejscu był Kamil Zieliński, który dał prowadzenie i ostatecznie zwycięstwo Mazowszu.

Kolejny mecz towarzyski już we wtorek. O godzinie 18.00 żółto-niebiescy zagrają w Kozienicach z Energią.

Cykl gier towarzyskich zakończą w przyszłą sobotę. O 13.30 podejmą spadkowicza z III ligi, Pilicę Białobrzegi.

MAZOWSZE GRÓJEC – Perła Złotokłos 2:1
Gole: Nojek M. (13.), Zieliński (44.) - ? (10.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Gałka, zawodnik testowany, Lisiecki, Wierzbicki, Zieliński, Nojek M., Sygnarek O., Złoch, Kalinowski, zawodnik testowany
Grali także: Gotlib, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Solecki

dodane: 23 lipca 2016 r. (17:33)