Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Sparingowa porażka z Perłą

Podopieczni Tomasza Sokołowskiego cykl gier kontrolnych rozpoczęli od porażki 2:3 (0:2) z Perłą Złotokłos.

Już w pierwszej minucie meczu swoje umiejętności musiał zaprezentować bramkarz Mazowsza Cezary Przybylski, bowiem po faulu w polu karnym grójczan sędzia odgwizdał „jedenastkę” dla Perły. Przybylski stanął jednak na wysokości zadania, i odbił futbolówkę zmierzającą do siatki.

W 22. minucie golkiper grójczan nie miał już jednak szans, po sprytnym strzale Cezarego Kura. Osiem minut później Przybylski musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

W pierwszej połowie żółto-niebiescy też mieli swoje szanse, ale nie zdołali ich wykorzystać napastnicy: Andrzej Rogoziński oraz Rafał Sobczak.

Obraz gry i to diametralnie odmienił się tuż po przerwie, kiedy na boisku zameldował się trener grójczan, Tomasz Sokołowski. Już w pierwszej minucie drugiej połowy po dośrodkowaniu od Arkadiusza Gałki piłkę wyłożył Rafał Wilk, a Dominik Dąbrowski pewnym uderzeniem zdobył gola. Nie minęły dwie minuty, a fatalny błąd obrońcy Perły wykorzystał Sobczak, i było już 2:2.

Niestety, ostatnie słowo należało do gości, którzy w 80.minucie zmusili do kapitulacji testowanego bramkarza Mazowsza.

Za tydzień kolejny mecz towarzyski. Na Laskową przyjedzie drużyna Bóbr Tłuszcz.

Mazowsze Grójec – Perła Złotokłos 2:3 (0:2)
Gole: Dąbrowski (46.), Sobczak (48.) – Kur (22.), ? (29.), ? (80.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Derewicz, Lisiecki, Gałka, Gotlib, Złoch, Buszta, Czerepok, Sygnarek, Rogoziński, Sobczak
Grali także: zawodnik testowany, Sokołowski, Kowalczyk, Wilk, Łukasik, Dąbrowski

dodane: 28 stycznia 2017 r. (15:11)