Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku

Remis z IV-ligowcem

Środowy mecz towarzyski Mazowsza z Mszczonowianką Mszczonów zakończył się remisem 1:1 (0:1).

W składzie grójczan zabrakło trzech podstawowych piłkarzy: Rafała Sobczaka (choroba), Mikołaja Nojka (wraca po kontuzji) oraz Krystiana Buszty (wyjazd na obóz). W związku z tym trener Tomasz Sokołowski dał więcej minut juniorom z drużyny prowadzonej przez Rafała Sobczyka.

Mimo ubytków kadrowych na tle wyżej notowanego rywala piłkarze Mazowsza prezentowali się dość solidnie. Do przerwy grójczanie przegrywali 0:1. Po serii błędów w środku pola wychodzącego sam na sam zawodnika gości faulował bramkarz Cezary Przybylski. Sędzia nie miał wyjścia, dyktując rzut karny, który został zamieniony na gola.

Gospodarze wyrównali w drugiej połowie. Sytuację oko w oko z golkiperem Mszczonowa wykorzystał kapitan Daniel Złoch.

Kolejny sparing już w sobotę. Rywalem będzie inny IV-ligowiec, Wilga Garwolin.

Mazowsze Grójec – Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (0:1)
Skład Mazowsza: Przybylski - Derewicz, Wierzbicki, Lisiecki, Gałka, Cackowski, Małecki M., Czerepok, Złoch, Sygnarek O., Rogoziński
Grali także: Solecki, Kowalczyk, Zieliński, Gotlib

dodane: 15 lutego 2017 r. (20:10)