Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Mazowsze grało, Wilga strzelała

W sobotnim meczu towarzyskim piłkarze Mazowsza ulegli 1:2 (1:2) IV-ligowej Wildze Garwolin. Bramkę dla drużyny z Grójca zdobył nowy-stary pomocnik, Dariusz Cackowski.

Przez większość sobotniego meczu przewagę optyczną mimo kilku ubytków (Złoch, Sobczak, Nojek) mieli podopieczni Tomasza Sokołowskiego. Goście byli za to niezwykle skuteczni.

Gole kibice obejrzeli tylko przed przerwą. Prowadzenie gospodarzom w 20.minucie dał Dariusz Cackowski, który wykończył sładną akcję całej drużyny.

Goście z Garwolina odpowiedzieli dziesięć minut później po błędzie bramkarza Cezarego Przybylskiego. Kilka minut później padł kolejny gol dla Wilgi. Tym razem po błędzie defensywy Mazowsza.

Kolejny mecz towarzyski za tydzień. W sobotę na Laskową przyjedzie inny IV-ligowiec, Pilica Białobrzegi.

Mazowsze Grójec – Wilga Garwolin 1:2 (1:2)
Gole: Cackowski (20.) - ? (30.), ? (.37)
Skład Mazowsza: Przybylski - Gałka, Lisiecki, Gotlib, Derewicz, Czerepok, Cackowski, Małecki, Sygnarek O., Rogoziński, Wilk
Grali także: Buszta, Zieliński, Wierzbicki, Dąbrowski

dodane: 18 lutego 2017 r. (15:23)