Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku

Siódmy mecz, siódme zwycięstwo

Mazowsze z kompletem zwycięstw pewnie przewodzi tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej. W środę podopieczni Tomasza Sokołowskiego pokonali 5:2 (2:0) Zwoleniankę Zwoleń.

Od samego początku podobnie, jak to miało miejsce w niedzielnym meczu ze Skaryszewianką, to grójczanie byli stroną dominującą.

Swoją przewagę udokumentowali w 27.minucie, kiedy rajd Daniela Złocha wykończył Rafał Sobczak. Przed przerwą precyzyjnym uderzeniem na 2:0 podwyższył Mikołaj Nojek.

Druga połowa zaczęła się od niespodziewanej bramki dla gości. Mazowsze szybko odpowiedziało. W zamieszaniu pod polem karnym gospodarzy najlepiej odnalazł się Jakub Derewicz, który zdołał umieścić piłkę w siatce.

Grójczanie poszli za ciosem. Doskonałe podanie od Rafała Sobczaka wykorzystał obrońca Jarosław Wysocki, który głową zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Mazowsza.

Po tym trafieniu przyszło chwilowe rozprężenie. Gospodarze wykorzystali nieporozumienie w szeregach obronnych grójczan, i zdobyli gola na 2:4.

Ostatnie słowo należało jednak do drużyny Tomasza Sokołowskiego. Zespołową akcję wykończył celnym strzałem Oskar Sygnarek, ustalając wynik meczu na 5:2 dla Mazowsza.

Było to siódme z rzędu zwycięstwo Mazowsza. Teraz zaczną się schody, czyli mecze z teoretycznie silniejszymi rywalami. Już w sobotę na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie piąta w tabeli Jodła. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00.

Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze Grójec 2:5 (0:2)
Gole: Sobczak (27.), Nojek M. (44.), Derewicz (57.), Wysocki (65.), Sygnarek O. (85.) - ? (50.), ? (70.)
Skład Mazowsza: Erden – Nojek D. (85. Siwiec), Wysocki, Lisiecki, Derewicz, Złoch, Gałka, Nojek M. (75. Orłowski), Czerepok (65. Dąbrowski), Grodzki (60. Rogoziński), Sobczak (70. Sygnarek O.)

dodane: 14 września 2017 r. (12:05)