Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

W niedzielę derby w Mogielnicy

Choć lokalny rywal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, to na pewno nie można go zlekceważyć.

Grójczanie zaczęli piłkarską wiosnę od dwóch zwycięstw. Trudniej przyszło to pierwsze w Radomiu, ale wcale łatwo o komplet punktów nie było też w meczu z czerwoną latarnią ligi, Gracją Tczów. Goście wyprowadzili jedną dobrą kontrę, i do przerwy pachniało niespodzianką. Dopiero po przerwie żółto-niebieskim udało się przełamać opór rywali, i wbić im pięć goli.

Mogielanka to beniaminek ligi, który obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W pierwszym meczu Mazowsze wygrało wysoko 6:1 po czterech trafieniach Pawła Grodzkiego oraz golach Daniela Złocha i Mikołaja Nojka. Wiosną piłkarze z Mogielnicy rozegrali jedno spotkanie. W zeszłą sobotę ulegli 1:3 Powiślance Lipsko.

Derby rządzą się jednak swoimi prawami, i grójczanie na mecz z Mogielanką muszą wyjść maksymalnie skoncentrowani.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.00 w Mogielnicy.

dodane: 6 kwietnia 2018 r. (10:44)