Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku

Thriller w Błotnicy

Podopieczni Roberta Radońskiego po emocjonującym meczu i rzutach karnych awansowali do II rundy Pucharu Polski.

W pierwszej połowie grójczanie grali słabo i nie ustrzegli się kilku błędów w obronie, które wykorzystali gospodarze. W przerwie szkoleniowiec dokonał trzech zmian, które odmieniły obraz gry.

To Mazowsze zaczęło dominować, i stwarzać sobie sporo sytuacji podbramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4, i do jego rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się żółto-niebiescy.

KS Błotnica - Mazowsze Grójec 4:4 (karne 4:5)
Bramki: 7, 15, 22, 65 - Grodzki (35., karny), Wysocki (46., 70.), Lepa (88., karny)
Skład Mazowsza: Almir Erden - Gałka, Wysocki B. (46. Wysocki P.), Jędrzejczyk (46. Złoch), Nojek D., Zieliński (75. Małecki), Lepa, Nojek M., Grodzki, Sobczak, Rogoziński (46. Orłowski)

dodane: 6 sierpnia 2018 r. (08:50)