Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Koniec pięknej przygody - brawo dla #GrójecRazem

Marzenia o grze w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15 w futsalu młodzi, utalentowani piłkarze Mazowsza Grójec i FC Mundialito muszą odłożyć o rok. Swoją wspaniałą przygodę w debiutanckim sezonie na parkiecie zawodnicy grójeckich klubów grających pod wspólnym „szyldem” #GrójecRazem zakończyli na III rundzie.

Nasza drużyna w rozegranym w niedzielę, 7.01 w Markach turnieju pokazała się z bardzo dobrej strony i póki starczyło sił ambitnie walczyła o awans do „16” najlepszych zespołów w Polsce. Po wygranej ze świetną drużyną Mazura Karczew grójczanie byli o krok od sprawienia mega niespodzianki i wywalczenia przynajmniej remisu (prowadzili 2:0, skończyło się 2:3) z - jak się później okazało - zwycięzcą turnieju Hurtapem Łęczyca (serdeczne gratulacje!). Ta pechowa porażka oraz kontuzje kluczowych graczy podcięły skrzydła ekipie #GrójecRazem, która nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z kolejnymi rywalami - Eskadra Warszawa i Marcovia Marki (dziękujemy za wspaniałą rywalizację i trzymamy kciuki za powodzenie w finałach MMP).
 
Zespołowi trenerów Marcina Skoniecznego i Krzysztofa Kozłowskiego należą się jednak wielkie brawa za świetne trzy turnieje i dotarcie do decydującej o wyjeździe na finały mistrzostw fazy rozgrywek. Tym razem tego „schodka” nie udało nam się przeskoczyć, ale zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Chłopaki to była świetna robota! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
 
Drużyna #GrójecRazem grała w el. MMP w składzie:
Miłosz Gąsirowski, Adam Jaworski, Jan Kocięba, Jakub Maciak, Kamil Marchewka, Tymon Matysiak, Patryk Rumkowski, Michał Sikora, Patryk Szysz, Piotr Zegarski i Krystian Zielony.
 
Szczegółowe informacje na temat MMP w futsalu można znaleźć na stronie http://www.futsalmmp.pl/
 
Grójecki futsal wspierają:
Urząd Gminy i Miasta Grójec
Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze"
PZU #DobraDruzynaPZU
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej / Mazowiecki Futsal


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: Informacja prasowa
dodane: 11 stycznia 2024 r. (12:30)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.