Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Dzieci spędziły aktywnie ferie z Mazowszem Grójec

Podczas zimowych ferii dzieci z Grójca i okolic mogły spędzić aktywnie czas! Wszystko dzięki projektowi Ferie z Mazowszem Grójec 2024.

Tydzień sportowych zmagań odbył się w przyjaznej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.

- Rozegraliśmy wewnętrzne turnieje piłkarskie, odbył się turniej w darta, mieliśmy do dyspozycji stoły ping-pingowe, na których odbywały się zacięte pojedynki. W tygodniowym harmonogramie odbył się też trening motoryczny dostosowany do wieku każdego dziecka – opowiada trener Jakub Derewicz.

Dzięki uprzejmości Grójeckiego Ośrodka Sportu dzieci miały zapewnione wejście na basen i saunę. - Oprócz sportowych aktywności, mieliśmy wizytę policji i sanepidu, które miały na celu uświadomienie i przekazanie informacji o niebezpieczeństwach, które spotykamy na każdym kroku. Kolejną intelektualną atrakcją były rozgrywki szachowe – dodaje Jakub Derewicz.

Dziękujemy za wsparcia przy realizacji projektu „Ferie z Mazowszem Grójec 2024” burmistrzowi Grójca Panu Dariuszowi Gwieździe, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na czele z Panią Dagmarą Biedrzycką z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz dyrektorowi Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” Panu Ireneuszowi Wojciechowskiemu.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 28 stycznia 2024 r. (16:18)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.