Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Wakacje z GKS Mazowsze Grójec 2024: Dzień 1

Wakacje, znowu są wakacje…. A jak są wakacje, to muszą być las, rzeka, plaża, jezioro i oczywiście niebieskie morze pod błękitnym niebem. Z tego wszystkiego my też mamy swoje morze – „suchy przestwór oceanu” – boisko. Bo wakacyjny czas może płynąć na milion sposobów, ale ten tryb aktywny jest najfajniejszy.

Od poniedziałku 70 chłopców i dziewczynek bawi się rewelacyjnie na obiektach GOS Grójec w ramach półkolonii organizowanej przez Mazowsze Grójec.

Mają zapewnioną profesjonalną i merytoryczną opiekę, którą sprawuje trenerzy i nauczyciele grójeckich drużyn i szkół wspierani pomocą przez kadrę młodzieżową.

Dziś pogoda była taka „w sam raz” – nie padało i nie prażyło, więc po części organizacyjnej i podziale na grupy natychmiast przystąpiliśmy do zajęć ruchowych, lekka rozgrzewka, trochę skłonów i ćwiczeń, spokojne rozgrywki z nutką rywalizacji – było super :)

Po przepysznym obiedzie przyszła pora na fantastyczne odwiedziny, przyjechała do nas (nie po nas) Policja, dzieci zapoznały się z procedurami bezpieczeństwa i zasadami udzielania pierwszej pomocy ćwicząc między innymi procedurę RKO – nasze „Gosiaki” już to potrafią, czego nie może powiedzieć każdy dorosły :P

A na zakończenie dnia nastąpiło Wielki Finał – rozgrywki w dwa ognie, siatkówkę i jakżeby inaczej w piłkę kopaną. Rywalizacja była zacięta: faile, karne, wolne, mnóstwo goli (!!!). A wynik mógł być tylko jeden – wygrali wszyscy :)

Zapraszamy na jutro!

PS Jeśli ktoś z Państwa ma taką potrzebę, żeby dziecko po zajęciach wróciło samo do domu, prosimy o pisemną informację – „Zgadzam się na samodzielny powrót mojego dziecka ………. Do domu po zajęciach, biorę za niego odpowiedzialność prawną” Data i CZYTELNY PODPIS

Pozdrawiamy :)
ASz.  


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 2 lipca 2024 r. (11:27)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.