Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Mazowsze na drodze zwycięstwa. Oskar pokonany

Po obfitującym w okazje strzeleckie meczu Mazowsze pokonało w Przysusze miejscowego Oskara 2:1 (2:0). Grójczanie ustawili sobie wynik meczu do przerwy po trafieniach Tomasza Jaskólskiego i Pawła Grodzkiego. Gospodarze honorową bramkę zdobyli w samej końcówce.

- Był to mecz walki. W naszej bramce bardzo dobrze spisywał się Piotr Prasek – powiedział nam kierownik drużyny, Marian Iwański.

W drugiej połowie dogodnych sytuacji nie wykorzystali Mateusz Tietz, Paweł Grodzki i Mateusz Stolarek. W 40.minucie po brutalnym faulu rywala boisko opuścić musiał kontuzjowany strzelec pierwszego gola, Tomasz Jaskólski.

Ponownie z Oskarem Mazowsze spotka się już w środę. Tym razem w Pucharze Polski.

Oskar Przysucha – MAZOWSZE GRÓJEC 1:2 (0:2)

Gole: Jaskólski (17.), Grodzki (30.) - ? (87.)

Mazowsze Grójec: Prasek - Mazur, Wiatrak, Mortka, Mazurkiewicz (82. Pełka), Kalinowski, Rawa (46. Zięba), Lesisz (86. Dusiński), Stolarek, Jaskólski (40. Tietz), Grodzki

Żółte kartki: Mortka, Tietz

dodane: 7 września 2013 r. (15:55)