Dzisiaj jest wtorek, 14 maja 2024 roku

Mazowsze wygrywa z Józefovią

Mazowsze Grójec pokonało 2:1 Józefovię Józefów w spotkaniu wyjazdowym w ramach 27. kolejki. Bramki dla Żółto-Niebieskich zdobywali Mińkowski i Rotuski.

Pierwsza połowa meczu w Józefowia należała zdecydowanie do drużyny trenera Andrzeja Prawdy. Obie bramki dla grójczan, których autorami byli Igor Mińkowski i Bartłomiej Rotuski padły po akcjach praktycznie całego zespołu. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali Paweł Grodzki oraz Maciej Lesisz.

Gospodarze poderwali się do walki w drugiej części meczu. Bramkę, jak się później okazało tylko honorową zdobyli w 65.minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego.

- Jak na IV ligę mecz stał na bardzo wysokim poziomie – podsumował w rozmowie z Grojec24.net Marian Iwański, kierownik grójeckiej drużyny.

Józefowia Józefów – Mazowsze Grójec 1:2 (0:2)
Gole: Mińkowski (14.), Rotuski (39.) - ? (65.)
Mazowsze Grójec: Prasek - Mazur, Rotuski, Mortka, Stolarek (75. Dusiński), Mińkowski (80. Kucharski), Rawa, Złoch, Sobczak, Grodzki, Lesisz (70. Sosnowski)

autor: Mateusz Adamski, Błażej Korczak
dodane: 10 maja 2014 r. (19:33)