Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Gładkie zwycięstwo nad Bugiem. Dobry występ Ukraińca

W sobotnim meczu towarzyskim piłkarze IV-ligowego Mazowsza bez większych problemów pokonali 4:1 (3:1) drużyną Bugu Wyszków. Z dobrej strony zaprezentował się ukraiński pomocnik Anatolij Titunin.

Po pierwszym przegranym wysoko 1:5 meczu z III-ligową Bronią Radom, tym razem na podopiecznych Andrzeja Prawdy czekało nieco łatwiejsze zadanie, czyli pojedynek z dziesiątą drużyną grupy północnej IV ligi Bugiem Wyszków.

Spotkanie zaczęło się po myśli „żółto-niebieskich”, gdyż już w 3.minucie do siatki głową trafił Mateusz Stolarek. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Lesisz. Ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę po fatalnym kiksie golkipera gości.

Mazowsze oddało rywalom gola w 40.minucie po serii błędów w defensywie.

Druga połowa podobnie, jak przed tygodniem przyniosła zdecydowanie mniej emocji. W końcówce do siatki po indywidualnej akcji trafił Piotr Cudny, ustalając wynik meczu na 4:1 dla Mazowsza.

W grójeckiej drużynie wystąpił testowany ukraiński rozgrywający Anatolij Titunin. Występ urodzonego w 1993 roku zawodnika przypadł do gustu zarówno sztabowi szkoleniowemu, jak i zarządowi klubu, i były zawodnik Broni Radom prawdopodobnie zostanie w Grójcu na dłużej.

Kolejny test-mecz podopieczni Andrzeja Prawdy rozegrają już w najbliższą środę. O godz. 18.00 podejmą na Laskowej III-ligową Pogoń Grodzisk Mazowiecki.