Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku
1. | Nikodem Hamulczuk | 30-05-2004 | wychowanek |
2. | Stanisław Andziak | 05-12-2004 | wychowanek |
3. | Dominik Banach | 15-03-2004 | wychowanek |
4. | Jakub Biedrzycki | 09-10-2004 | wychowanek |
5. | Kacper Brzozowski | 07-06-2005 | wychowanek |
6. | Mikołaj Cieślak | 14-08-2005 | wychowanek |
7. | Marcel Dąbkowski | 26-03-2004 | wychowanek |
8. | Filip Dmochowski | 25-09-2005 | wychowanek |
9. | Aleksander Dulemba | 09-07-2005 | wychowanek |
10. | Filip Górecki | 24-03-2005 | wychowanek |
11. | Kacper Gostowski | 19-03-2004 | wychowanek |
12. | Piotr Gwardjak | 17-05-2004 | wychowanek |
13. | Jakub Hawrus | 09-09-2005 | wychowanek |
14. | Mikołaj Jabłoński | 14-09-2005 | wychowanek |
15. | Wiktor Kacprzak | 15-01-2005 | wychowanek |
16. | Norbert Kaliciński | 07-05-2004 | wychowanek |
17. | Cezary Kaźmierski | 05-06-2004 | wychowanek |
18. | Paweł Kielas | 18-04-2005 | wychowanek |
19. | Tomek Kierszniewski | 28-12-2005 | wychowanek |
20. | Piotr Kiliańczyk | 15-03-2005 | wychowanek |
21. | Jan Kozłowski | 11-06-2005 | wychowanek |
22. | Jakub Łukasiak | 22-07-2005 | wychowanek |
23. | Mikołaj Matusik | 11-05-2004 | wychowanek |
24. | Krzysztof Mazurek | 29-01-2004 | wychowanek |
25. | Grzegorz Orlik | 20-07-2004 | wychowanek |
26. | Aleksander Otulak | 01-03-2005 | wychowanek |
27. | Igor Podgórski | 28-10-2004 | wychowanek |
28. | Kacper Pryt | 03-05-2004 | wychowanek |
29. | Filip Przybylski | 19-01-2004 | wychowanek |
30. | Jan Przybylski | 23-06-2005 | wychowanek |
31. | Dominik Sadowski | 21-01-2004 | wychowanek |
32. | Kacper Skarżyński | 29-01-2005 | wychowanek |
33. | Norbert Soboń | 10-08-2004 | wychowanek |
34. | Sebastian Stański | 02-08-2005 | wychowanek |
35. | Nikodem Świderski | 12-08-2004 | wychowanek |
36. | Tomasz Szczęsny | 04-04-2005 | wychowanek |
37. | Karol Sztubiński | 28-11-2008 | wychowanek |
38. | Igor Wojas | 20-11-2004 | wychowanek |
39. | Wojciech Wyleziński | 25-12-2005 | wychowanek |
40. | Kacper Zbytniewski | 19-04-2004 | wychowanek |
41. | Maciej Zieja | 13-06-2005 | wychowanek |
42. | Karol Zieliński | 11-09-2004 | wychowanek |
Trener: Konrad Główka (tel. 503-332-009)
Oznaczenie drużyny UEFA: D2
Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)
Lp. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | ZW | RM | PO | BRAMKI |
1 | Mazowsze Grójec | 10 | 24 | 7 | 3 | 0 | 39:9 |
2 | AS RADOMIAK I | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 30:19 |
3 | Energia Kozienice | 10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 21:23 |
4 | Proch Pionki | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 20:28 |
5 | Orlik-14 | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 16:18 |
6 | Warka | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 6:35 |
Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)
Lp. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | ZW | RM | PO | BRAMKI |
1 | MSPN Radomiak 1910 | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 38:16 |
2 | Mazowsze Grójec | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 32:9 |
3 | Broń Radom I | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 39:12 |
4 | Energia Kozienice | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 21:33 |
5 | POWAŁA TACZÓW | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 27:21 |
6 | AS RADOMIAK I | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 21:36 |
7 | Proch Pionki | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 27:35 |
8 | Młodzik-18 | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 11:54 |
Runda jesienna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)
Orlik-14 - Mazowsze Grójec 0:0
AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 2:4 12-09-2015 09:00
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 6:1 20-09-2015 11:00
Warka - Mazowsze Grójec 0:6 27-09-2015 10:00
Mazowsze Grójec - Proch Pionki 6:2 04-10-2015 11:00
Mazowsze Grójec - Orlik-14 3:1 10-10-2015 11:00
Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 2:2 17-10-2015 10:00
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:1 24-10-2015 10:00
Mazowsze Grójec - Warka 7:0 07-11-2015 10:00
Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4 15-11-2015 11:00
Runda wiosenna (I Radomska Liga Okręgowa Młodzików)
Młodzik-18 - Mazowsze Grójec 0:4
AS RADOMIAK I - Mazowsze Grójec 1:5
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 3:0
Broń Radom I - Mazowsze Grójec 0:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki 5:3
POWAŁA TACZÓW - Mazowsze Grójec 0:0
Mazowsze Grójec - MSPN Radomiak 1910 2:1
Mazowsze Grójec - Młodzik-18 5:0
Mazowsze Grójec - AS RADOMIAK I 0:0
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 2:1
Mazowsze Grójec - Broń Radom I 0:0
Proch Pionki - Mazowsze Grójec 0:4
Mazowsze Grójec - POWAŁA TACZÓW 2:0
MSPN Radomiak 1910 - Mazowsze Grójec 2:0