Dzisiaj jest czwartek, 30 marca 2017 roku

Terminarz


Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec 1:2

Mecz o mistrzostwo IV ligi
Sezon 2013/2014


Data: 7 września 2013 r. godzina 13:00
Kolejka (runda): 7.kolejka IV ligi grupy południowej
Stadion:

Skład i statystyki

Imię i nazwisko Minuty Żółte kartki Czerwone kartki Gole
Piotr Prasek 0 - 90000
Marcin Mazur 0 - 90000
Marcin Wiatrak 0 - 90000
Dariusz Mortka 0 - 90100
Maciej Mazurkiewicz 0 - 82000
Łukasz Pełka 82 - 90000
Seweryn Kalinowski 0 - 90000
Przemysław Rawa 0 - 46000
Patryk Zięba 46 - 90000
Maciej Lesisz 0 - 86000
Michał Dusiński 86 - 90000
Tomasz Jaskólski 0 - 40001
Mateusz Tietz 40 - 90100
Paweł Grodzki 0 - 90001

Więcej informacji


Wspierają nas





Tabela

1. LKS Jedlińsk 16 34:7 41
2. Mazowsze Grójec 16 38:19 32
3. Powiślanka Lipsko 16 40:16 32
4. Centrum Radom 16 31:14 30
5. Zamłynie Radom 16 35:21 30
6. Jodła Jedlnia-Letnisko 16 24:20 27
7. KS Warka 16 33:19 26
8. Legion Głowaczów 16 26:34 23
9. Iłżanka Kazanów 16 25:38 19
10. Zawisza Sienno 16 33:42 18

Ważna informacja

Treningi dla roczników naborowych 2009-2010 w listopadzie odbywają się: wtorek godz. 17.30 Hala Spartakus i piątek godz. 16.00 boisko GOS przy ul. Laskowej 17.

Transfery

Przyszli:

Dariusz Cackowski (Mszczonowianka Mszczonów)

Paweł Grodzki (MKS Piaseczno)

Erden Almir (TKKF Grójec)

Odeszli:

Daniel Nojek (Kraska Jasieniec?)

Seweryn Kalinowski (Kraska Jasieniec?)

Michał Dusiński (nie wznowił treningów)

Damian Sioćko (nie wznowił treningów)

Ostatni mecz


Zawisza - Mazowsze
0:0

17.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
26.03.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Daniel Złoch
4. Andrzej Rogoziński
5. Damian Karls

Wkrótce

SOBOTA, 1 kwietnia

Juniorzy młodsi: Borkowice - MAZOWSZE 2000 GRÓJEC 11.00

Seniorzy: Zamłynie Radom - MAZOWSZE GRÓJEC 15.00

Trampkarze: MAZOWSZE 2002 GRÓJEC - Broń Radom 16.00

NIEDZIELA, 2 kwietnia

Młodzicy: MAZOWSZE 2005 GRÓJEC - Beniaminek Radom 10.00

Juniorzy starsi: MAZOWSZE 1998 GRÓJEC - Ursus Warszawa 12.00

Młodzicy: Pilica - MAZOWSZE 2004 GRÓJEC 13.00

 

Młodzicy: MAZOWSZE 2004 GRÓJEC - Powała Taczów 10.00

Młodzicy: MAZOWSZE GRÓJEC - Iłżanka Kazanów 12.00

Juniorzy starsi: Mazur Karczew - MAZOWSZE 98 GRÓJEC 13.00

Seniorzy: Zawisza Sienno - MAZOWSZE GRÓJEC 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]