Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Archiwum

Terminarz na rundę jesienną sezonu 2024/2025

Poznaliśmy terminarz spotkań Radomskiej Ligi Okręgowej na rundę jesienną sezonu 2024/2025. Nasza drużyna rozpocznie zmagania od wyjazdu do beniaminka, Sokoła Przytyk.

>> Czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków GKS Mazowsze Grójec

Zarząd Grójeckiego Klubu Sportowego „MAZOWSZE” uprzejmie informuje, że 28 czerwca 2024r. (piątek) o godz.17.30 (w pierwszym terminie), lub o godz. 18.00 (w drugim terminie) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu, ul. Piłsudskiego 47 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Naszego Klubu, na które serdecznie zapraszamy.

>> Czytaj więcej

Zapraszamy na Półkolonie z Mazowszem Grójec!

GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach sportowo-edukacyjnych dla dzieci w wieku 7-14 lat.

>> Czytaj więcej

Oskar Brociek nowym zawodnikiem Mazowsza

Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec pozyskał nowego napastnika. To 25-letni wychowanek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Oskar Brociek.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Powiślanka Lipsko – Mazowsze Grójec 0:1

Podopieczni trenera Jerzego Engela jr. sprawili sporą niespodziankę, wywożąc komplet punktów z boiska niepokonanej dotychczas wiosną Powiślanki Lipsko.

>> Czytaj więcej

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – Radomiak II Radom 1:1

W sobotnim meczu towarzyskim piłkarze grójeckiego Mazowsza zremisowali 1:1 (1:1) z wiceliderem V-ligi, rezerwami ekstraklasowego Radomiaka Radom. Bramkę dla żółto-niebieskich strzelił Daniel Złoch.

>> Czytaj więcej

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – LKS Osuchów 3:3

W drugim meczu towarzyskim przygotowujący się do rundy rewanżowej piłkarze Mazowsza Grójec zremisowali 3:3 (2:0) z LKS Osuchów. Na listę strzelców wpisali się Kacper Ostrowski i Kamil Wierzbicki. Jedna bramka dla żółto-niebieskich padła po samobójczym trafieniu rywali.

>> Czytaj więcej

Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec – Królewscy Jedlnia 4:0

W pierwszym, zewnętrznym meczu kontrolnym piłkarze Mazowsza Grójec wygrali pewnie 4:0 (2:0) z ligowym rywalem, Królewskimi Jedlnia. Na listę strzelców wpisali się: Kacper Ostrowski, Mikołaj Nojek, Kacper Sosnowski oraz Aleks Wątorski (z rzutu karnego).

>> Czytaj więcej

Nie idziemy "na skróty"

Projekt budowy nowoczesnego klubu piłkarskiego do którego zostałem zaproszony rok temu przez prezesa klubu Pawła Sucheckiego, jest wyjątkowy i ekscytujący. Mimo, iż dziś Mazowsze jeszcze nie wzbudza dużych emocji w świecie piłkarskim to wieloletni plan rozwoju klubu, oparty na zdrowych zasadach i powrocie do korzeni z nowatorskim spojrzeniem na klub jako społeczność i reprezentację miasta a z czasem regionu, jest czymś bliskim mojemu sercu i moim wartościom.

>> Czytaj więcej

Dzieci spędziły aktywnie ferie z Mazowszem Grójec

Podczas zimowych ferii dzieci z Grójca i okolic mogły spędzić aktywnie czas! Wszystko dzięki projektowi Ferie z Mazowszem Grójec 2024.

>> Czytaj więcej


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.