Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Relacje

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2

W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego, Mazowsze pokonało na wyjeździe Pilicę Nowe Miasto 2:0 (1:0). Bramki dla popularnych żółto-niebieskich strzelili Kacper Ostrowski oraz Daniel Złoch.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Jodła Jedlnia-Letnisko 3:3

Po zaciętym meczu Mazowsze Grójec zremisowało przed własną publicznością 3:3 (0:1) z Jodłą Jedlnią-Letnisko. Gole dla gospodarzy strzelali: Mikołaj Nojek, Kacper Ostrowski oraz Kamil Wierzbicki.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Akcja I Jastrzębia – Mazowsze Grójec 0:2

Podopieczni Jerzego Engela jr pokonali w sobotnim meczu Akcją I Jastrzębia po golach Kamila Wierzbickiego i Kacpra Ostrowskiego 2:0 (0:0).

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Polonia Iłża 3:1

Podopieczni Jerzego Engela jr pokonali przed własną publicznością beniaminka z Iłży 3:1 (1:1). Na listę strzelców wpisali się: Wiktor Dusza, Kamil Wierzbicki oraz Kacper Ostrowski.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2

W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr doznali porażki z broniącym się przed spadkiem zespołem beniaminka, Zodiaka Sucha 2:3 (2:1). Bramki dla grójeckiej drużyny strzelili Aleks Wątorski (z rzutu karnego) oraz Daniel Złoch.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew 1:1

Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko zremisowali przed własną publicznością z broniącym się przed spadkiem Wulkanem Zakrzew. Punkt udało się uratować w ostatniej minucie gry za sprawą trafienia Bartosza Pawlaka. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Grzegorz Skowroński.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Proch Pionki – Mazowsze Grójec 1:0

Mimo ambitnej walki, podopieczni Jerzego Engela jr, wyjechali w sobotę z Pionek bez punktów. Nie brakowało kontrowersji.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Szydłowianka Szydłowiec 2:0

Podopieczni Jerzego Engela jr udanie zrewanżowali się Szydłowiance za porażkę z rundy rewanżowej. W Grójcu wygrali 2:0 (1:0) po trafieniach Jakuba Konopki i Arkadiusza Gałki.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Centrum Radom 1:1

Drugi w tym sezonie pojedynek Mazowsza Grójec z Centrum Radom zakończył się podziałem punktów. Jesienią gole nie padły. W sobotę kibicie obejrzeli dwie bramki po stałych fragmentach gry.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: KS Warka – Mazowsze Grójec 1:0

Piękny strzał z woleja autorstwa Marcela Grota zadecydował o zwycięstwie Klubu Sportowego Warka w derbach powiatu grójeckiego.

>> Czytaj więcej


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.