Dzisiaj jest czwartek, 30 listopada 2023 roku

Grójecka młodzież

Mazowsze 2007 awansowało do II rundy MMP w futsalu!

To był szalenie trudny turniej dla naszej drużyny, która dopiero stawia swoje pierwsze futsalowe kroki, ale bardzo dobra gra w meczu z Mazurem Karczew i pierwsze, historyczne zwycięstwo (4:3) w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski dały ekipie GKS 2007 awans do II fazy i możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń w rywalizacji na parkiecie. Brawo chłopaki!

>> Czytaj więcej

#GrójecRazem - Grają razem i... wygrywają!

Udany start projektu #GrójecRazem czyli wystawienia wspólnej drużyny przez GKS Mazowsze i FC Mundialito w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. W rozegranym w niedzielę turnieju I rundy U15 chłopców grójecka drużyna spisała się bardzo dobrze i awansowała do kolejnego etapu MMP! Warto podkreślić, że Grójec był gospodarzem tych rozgrywek, które dzięki współpracy klubów z Grójeckim Ośrodkiem Sportu odbyły się w hali „Spartakus”. Kciuki za zespół z naszego miasta mocno trzymał kibicujący młodym piłkarzom z trybun Burmistrz Dariusz Gwiazda.

>> Czytaj więcej

To były udane wakacje z Mazowszem Grójec!

To już koleje wakacje, podczas których GKS Mazowsze Grójec wraz z MOPS Grójec, zorganizował półkolonie.

>> Czytaj więcej

Rozwój piłki nożnej w Grójcu

Obecnie Grójec podobnie jak inne miasta w Polsce przechodzi boom na piłkę nożną. Setki osób w naszej gminie trenują i grają regularnie w piłkę nożną a co za tym idzie, powstaje infrastruktura sportowa oraz podmioty organizujące i umożliwiające grę.

>> Czytaj więcej

Zapraszamy na Piłkarską Niedzielę!

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają serdecznie na „Piłkarską Niedzielę” czyli otwarte dla wszystkich testy motoryczne i sprawnościowe oraz gry testowe!

>> Czytaj więcej

Zapraszamy na Wakacje z Mazowszem Grójec!

GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach sportowo-edukacyjnych dla dzieci w wieku 6-14 lat.

>> Czytaj więcej

W sobotę Sokoliki Cup w Grójcu!

Już 6 maja w Grójcu odbędzie się regionalny turniej z cyklu Sokoliki Cup. Rywalizować będą zespoły z rocznika 2013.

>> Czytaj więcej

Wspaniale spędzony czas, czyli mikołajki młodych piłkarzy Mazowsza

W niedzielę 11 grudnia w hali Spartakus odbyło się mikołajkowe spotkanie, w którym uczestniczyło 80 najmłodszych zawodników naszego klubu.

>> Czytaj więcej

4.miejsce Mazowsza w Memoriale Władysława Kramczyka. Za rok Grójec gospodarzem

Podopieczni Mariusza Lisieckiego zajęli czwarte miejsce w XI Memoriale im. Władysława Kramczyka. Turniej upamiętniający wieloletniego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbył się w sobotę w Kozienicach.

>> Czytaj więcej

Powołanie dla Patrycjusza Leguckiego

10-letni Patrycjusz Legucki otrzymał powołanie do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills. Zawodnik drużyny młodzików Mazowsza Grójec znalazł się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 3000 uczestników otwartych obozów Polski Soccer Skills w 2022 roku, udowadniając, iż posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny.

>> Czytaj więcej


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

SOBOTA, 11 LISTOPADA

Trampkarze: Broń Radom - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2009 Grójec - Video Ciepielów 12.00

NIEDZIELA, 12 LISTOPADA

Seniorzy - liga okręgowa: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00