Dzisiaj jest piątek, 24 stycznia 2020 roku

Grójecka młodzież poznała rywali na wiosnę 2018

Wydział Szkolenia Radomskiego OZPN dokonał podziału lig młodzieżowych na rundę wiosenną 2018.

Oto z kim przyjdzie się zmierzyć naszym młodym piłkarzom:

B2 U-16 (2002) JUNIOR MŁODSZY
I LIGA

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW
LIDER LIPSKO
ENERGIA KOZIENICE
BROŃ II RADOM
SOKÓŁ PRZYTYK
PILICA BIAŁOBRZEGI
MAZOWSZE GRÓJEC (B)
GRYFIA MIRÓW (B)

C2 U-14 (2004) TRAMPKARZ
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC (S)
GRACJA TCZÓW
POWAŁA TACZÓW
PILICA NOWE MIASTO
PROCH PIONKI
ORZEŁ WIERZBICA (B)
ENERGIA KOZIENICE (B)
KRASKA JASIENIEC (B)

D1 U-13 (2005) MŁODZIK
I LIGA

MAZOWSZE GRÓJEC
RADOMIAK RADOM
AJAX RADOM
ORLIK 14 RADOM
JASTRZĄB GŁOWACZÓW
BROŃ I RADOM
AS RADOMIAK RADOM (B)
LEGION RADOM (B)

E1 U-11 (2007) ORLIK
II LIGA GRUPA 1

UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KS WARKA
ENERGIA KOZIENICE
DROGOWIEC JEDLIŃSK

E2 U-10 (2008) ORLIK*

GRUPA 1
KS BŁOTNICA
KS BELSK DUZY
MAZOWSZE GRÓJEC
ENERGIA I KOZIENICE
MŁODZIK II RADOM
BENIAMINEK RADOM

F1 U-9 (2009) ŻAK*

GRUPA 1
UKS LIPIE
MAZOWSZE GRÓJEC
KS GRÓJEC
GKS CHYNÓW
KRASKA JASIENIEC
DROGOWIEC JEDLIŃSK
PILICA BIAŁOBRZEGI

ROZGRYWKI LIGOWE JEDNORUNDOWE (BEZ RELACJI MECZ – REWANŻ).
PROWADZONE SZKOLENIOWO - BEZ PUNKTÓW I TABEL KOŃCOWYCH.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: rozpn.pl
dodane: 29 stycznia 2018 r. (14:42)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku


Wspierają nas






Tabela

1. LKS Jedlińsk 15 35:13 37
2. Zamłynie Radom 15 38:14 35
3. Jodła Jedlnia 15 38:22 31
4. Mazowsze Grójec 15 43:18 29
5. Powiślanka Lipsko 15 52:20 28
6. Orzeł Wierzbica 15 29:26 27
7. Gryf Policzna 15 23:27 25
8. Energia Kozienice 14 34:12 24
9. Centrum Radom 15 28:27 18
10. Królewscy Jedlnia 15 18:31 16


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Pilica - Mazowsze

Mecz towarzyski
28.11.2019 19:00

Najlepsi strzelcy

1. Dawid Skrzycki
2. Rafał Sobczak
3. Tomasz Żebrowski
4. Daniel Złoch
5. Karol Prasek

Wkrótce

SOBOTA, 8 lutego 2020 r.

Mecz towarzyski z KS Warka