Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2024 roku

Trzecie zwycięstwo z rzędu. Mazowsze 3 Legion 1

Grójczanie kontynuują udaną passę wygranych meczów. W sobotę pewnie 3:1 (2:0) pokonali przed własną publicznością broniący się przed spadkiem Legion Głowaczów.

Już do przerwy podopieczni trenera Macieja Soroki wypracowali sobie solidną zaliczkę. Dwa razy dośrodkowywał Daniel Złoch. Najpierw precyzyjnym uderzeniem jego podanie sfinalizował Jakub Derewicz, a następnie uderzeniem głową na 2:0 podwyższył Dawid Skrzycki.

Niespodziewanie tuż po przerwie po rzucie wolnym, gościom udało się zaskoczyć defensywę i bramkarza Mazowsza. Grójczanie odpowiedzieli błyskawicznie. Po koronkowej akcji i asyście Dawida Skrzyckiego bramkę zdobył Tomasz Żebrowski.

Do końca sezonu cztery kolejki. Dla żółto-niebieskich terminarz nie jest łaskawy. Czekają ich trzy bardzo trudne zadania: Orzeł Wierzbica, KS Warka i Proch Pionki.

Mazowsze Grójec – Legion Głowaczów 3:1 (2:0)
Gole: Derewicz (17.), Skrzycki (27.), Żebrowski (68.) - ? (49.)
Skład Mazowsza: Przybylski – Derewicz, Trawiński, Gotlib, Gałka, Zakrzewski (68. Nojek D.), Tarwacki, Żebrowski (71. Nojek M.), Złoch, Czerepok, Skrzycki (78. Zieliński)

dodane: 19 maja 2019 r. (10:22)