Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Beniaminek postraszył Mazowsze

Podopieczni Macieja Soroki pokonali 4:2 (2:2) Królewskich Jedlnia. Bramki dla zespołu z Grójca zdobyli Mariusz Lisiecki, Daniel Złoch, Dawid Skrzycki i Rafał Sobczak (z rzutu karnego).

Od początku meczu w Jedlni stroną przeważającą był zespół z Grójca. Żółto-niebiescy mieli kilka dogodnych okazji strzeleckich, ale po dwudziestu minutach przegrywali 0:2, bowiem nadziali się na skuteczne kontrataki gospodarzy. Grójczanie wzięli się do odrabiania strat w końcówce pierwszej połowy. Za sprawą Mariusza Lisieckiego oraz Daniela Złocha udało się doprowadzić do wyrównania.

Po przerwie dominacja żółto-niebieskich nie ulegała już żadnej wątpliwości, aczkolwiek miejscowi mieli dwie doskonałe sytuacje strzeleckie. Ozdobą meczu było trafienie Dawida Skrzyckiego, który minął trzech rywali i posłał piłkę wprost w okienko bramki Królewskich. Wynik meczu ustalił Rafał Sobczak, który wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z piłkarzy beniaminka.

Po siedmiu kolejkach piłkarze Mazowsza z czternastoma punktami na koncie zajmują szóste miejsce w tabeli. Do lidera z Lipska tracą pięć oczek. W przyszłą sobotę na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie Gryf Policzna. Mecz o godz. 16.00.

Królewscy Jedlnia – Mazowsze Grójec 2:4 (2:2)
Gole: Lisiecki (40.), Złoch (43.), Skrzycki (78.), Sobczak (88.)
Skład Mazowsza: Filewski – Gotlib (46. Gałka), Złoch, Prasek, Lisiecki, Skrzycki (88. Jemioł), Sobczak, Żebrowski (62. Czerepok), Tarwacki (90. Szymański), Sieczko, Trawiński

dodane: 15 września 2019 r. (18:42)