Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Gryf wysoko postawił poprzeczkę. Skuteczne Mazowsze

Wyrównane zawody, z dużą ilością okazji strzeleckich, obejrzeli w sobotę kibice w Grójcu. Zdecydowanie skuteczniejsi byli tego dnia zawodnicy Mazowsza, którzy pokonali Gryfa Policzna 4:0 (3:0).

Wynik meczu w 14.minucie otworzył Rafał Sobczak, który wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym gości.

Druga bramka dla grójczan padła po składnej akcji. Z bliska piłkę do siatki skierował Karol Prasek.  Tuż przed przerwą podwyższył Tomasz Żebrowski.

Mimo trzech straconych goli rywale nie odpuszczali. Atakowali i stwarzali groźne sytuacje. Tylko w pierwszej połowie zmarnowali dwie okazje sam na sam z bramkarzem Mazowsza.

Skuteczność była w tym meczu zdecydowanie po stronie żółto-niebieskich. W 78.minucie wynik meczu po ładnej wymianie podań z Rafałem Sobczakiem ustalił Dawid Skrzycki.

- Mecz obfitował w sytuacje podbramkowe z obu stron, ale my byliśmy skuteczniejsi - podsumowuje dyrektor grójeckiego klubu, Artur Kukułka.

Za tydzień piłkarzy Mazowsza czeka wyjazd do Zwolenia. Mecz z beniaminkiem w sobotę o godzinie 16.00.

Mazowsze Grójec - Gryf Policzna 4:0 (3:0)
Gole: Sobczak (14., rzut karny), Prasek (29.), Żebrowski (43.), Skrzycki (78.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Złoch, Prasek (80. Poczek), Lisiecki, Skrzycki (85. Nojek), Sobczak, Żebrowski (75. Gotlib), Sieczko, Czerepok (85. Szymański), Trawiński

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 22 września 2019 r. (11:23)