Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Wysokie zwycięstwo w Zwoleniu. Trzecie z rzędu

Podopieczni trenera Macieja Soroki kontynuują efektowną passę zwycięstw. W sobotę ograli w Zwoleniu 5:1 (1:1) tamtejszą Zwoleniankę.

Sobotnie zawody rozpoczęły się lepiej dla gospodarzy, którzy w 15.minucie objęli prowadzenie. Grójczanom udało się wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą Tomasza Żebrowskiego (siódmy gol w sezonie).

Po wznowieniu gry żółto-niebiscy wypunktowali rywali, aplikując im cztery gole. Dwa razy do siatki trafił Dawid Skrzycki, a po jednej bramce dołożyli Mariusz Lisiecki oraz Karol Prasek.

Była to trzeci wygrany mecz Mazowsza z rzędu. Dzięki tej passie piłkarzom z Grójca udało się wskoczyć na drugie miejsce w tabeli (dokończenie kolejki w niedzielę).

Za tydzień piłkarzy prowadzonych przez trenera Macieja Sorokę czeka trudne zadanie. W niedzielę na Laskową przyjedzie świetnie prezentujący się w tym sezonie zespół z Wierzbicy. Początek meczu o godzinie 11.00.

Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze Grójec 1:5 (1:1)

Gole: Kwaśnik (15.) – Żebrowski (32.), Lisiecki (52.), Prasek (61.), Skrzycki (70., 77.)

Skład Mazowsza: Filewski – Gałka, Gotlib, Złoch, Prasek (78. Poczek), Lisiecki, Skrzycki (83. Szymański), Sobczak, Żebrowski, Sieczko, Trawiński (80. Jemioł)

dodane: 29 września 2019 r. (12:50)