Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku

Faurecia Cup 2021: Mazowsze Grójec i Sami Zawodowcy najlepsi!

W sobotę na stadionie Grójeckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Laskowej odbył się Amatorski Turniej Szóstek Piłkarskich FAURECIA CUP.

Od godziny 10.00 na boiskach udostępionych przez Grójecki Ośrodek Sportu - systemem "każdy z każdym" - rywalizowało pięć drużyn dzieci z rocznika 2010, a popołudniu rozpoczęły się zmagania w kategorii open (najpierw w dwóch 5-drużynowych grupach, a następnie pucharowo).

W finale Sami Zawodowcy wygrali z drużyną Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej 4:0. Z kolei w meczu o trzecie miejsce Orły Galota pokonały 1:0 z Wolę Chojnata.

O oprawę muzyczną i prowadzenie turnieju zadbali DJ Sopel oraz BIBa. Zawodnicy i kibice mogli się posilić w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej. Swoje stoiska miały Faurecia oraz Komenda Powiatowa Policji w Grójcu.

Zawody zostały zorganizowane przez GKS Mazowsze Grójec, a nagrody ufundowała Faurecia Automotive Polska S.A. Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec, Dariusza Gwiazdy.

Przeprowadzno także akcję "GKS Mazowsze dla mieszkańców Grójca", podczas której na wszystkich chętnych czekały pakiety antycovidowe: maseczka ochronna, żel do dezynfekcji rąk i chusteczka antybakteryjna.