Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2024 roku

Wiatr w oczy w Wierzbicy. Wysoka porażka na zakończenie rundy jesiennej

Podopieczni Mariusza Lisieckiego przegrali z Orłem Wierzbica 1:4 (1:1). Grójczanie zimę spędzą na dziewiątym miejscu w tabeli z 23 punktami na koncie.

Mecz w Wierzbicy miał dwa oblicza. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do grających z wiatrem żółto-niebieskich, którzy już w 4.minucie objęli prowadzenie za sprawą Karola Praska. Mieli też kolejne okazje do podwyższenia wyniku, ale brakowało skuteczności. Niewykorzystane szanse zemściły się w końcówce, kiedy gospodarze wyrównali.

Po przerwie obraz gry zmienił się o 180 stopni. Orzeł stworzył sobie kilka dobrych okazji, i był przy tym skuteczny.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej. Na półmetku sezonu piłkarze Mazowsza plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli. Do lidera z Jedlińska tracą dwanaście punktów. Z kolei nad dziesiątym w tabeli Gryfem Policzna mają pięć punktów przewagi.

Orzeł Wierzbica – Mazowsze Grójec 4:1 (1:1)
Gole: Anurkowski (2) Jaworski, Dziurzyński - Prasek
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Wierzbicki, Złoch, Prasek, Hurmenov, Sobczak, Ostrowski (85. Jemioł), Derewicz (68. Gotlib), Tarwacki (90. Funikowski), Kozłowski (78. Konopka M.)

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 21 listopada 2021 r. (16:59)