Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 roku

Puchar Polski: KS Wysokin – Mazowsze Grójec 2:5

W niedzielne popołudnie grójczanie pokonali KS Wysokin 5:2 (1:2), i zameldowali się w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu ROZPN. Po dwa razy na listę strzelców wpisali się Mikołaj Nojek i Sebastian Ząbkowski, a jedno trafienie dołożył Karol Prasek.

Był to pierwszy oficjalny mecz żółto-niebieskich w nowym sezonie. Niespodziewanie niżej notowani rywale szybko zdołali objąć dwubramkowe prowadzenie po błędach w obronie Mazowsza, jednak jeszcze przed przerwą grójczanom udało się zmniejszyć straty za sprawą wracającego do klubu wychowanka, Mikołaja Nojka.

W drugiej połowie przewaga podopiecznych trenera Mariusza Lisieckiego była już ewidentna i przełożyła się na cztery gole.

Już w przyszłą sobotę inauguracja rozgrywek Radomskiej Ligi Okręgowej. Do Grójca przyjedzie wzmocniony latem Proch Pionki. Pierwszy gwizdek o godz. 11.00.

KS Wysokin – Mazowsze Grójec 2:5 (2:1)
Gole: ? (13.), ? (28.) – Nojek M. (45., 88.), Ząbkowski (57., 64.), Prasek (84.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Wierzbicki, Kierszniewski, Kozłowski, Nojek M., Wolszczak, Ostrowski (57. Prasek), Rola, Sobczak, Ząbkowski

dodane: 7 sierpnia 2022 r. (20:32)