Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024 roku

Młodzik Radom – Mazowsze: trzy celne ciosy po przerwie

Dzięki dwóm trafieniom Michała Orłowskiego oraz bramce Mikołaja Nojka Mazowsze pokonało w Radomiu Młodzika 3:1 (0:1).

W pierwszej połowie grójczanie prezentowali się na boisku bardzo przyzwoicie, ale raz dali się zaskoczyć gospodarzom i schodzili na przerwę, przegrywając 0:1.

Druga odsłona należała już zdecydowanie do żółto-niebieskich, którzy wbili rywalom trzy gole, i wrócili do Grójca z kompletem punktów.

Do końca rundy jesiennej zostały cztery kolejki. Podopiecznych Mariusza Lisieckiego czekają bardzo trudne zadania, bowiem ich rywalami będą kolejno Powiślanka Lipsko (sobota, 29 października o godz. 11 w Grójcu), Orzeł Wierzbica (wyjazd), Szydłowianka Szydłowiec (u siebie) i KS Warka (wyjazd).

Mazowsze zajmuje ósme miejsce w tabeli z 17 punktami na koncie.

Młodzik Radom – Mazowsze Grójec 1:3 (1:0)
Gole: Tryliński (35.) - Orłowski (48., 84.), Nojek (64.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gotlib, Tarwacki, Kozłowski, Konopka K. (46. Rola), Derewicz, Ostrowski, Złoch (75. Konopka M.), Prasek, Nojek M. (67. Ząbkowski), Orłowski (85. Merski)

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 23 pazdziernika 2022 r. (14:42)