Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Liga okręgowa: KS Warka – Mazowsze Grójec 1:0

Piękny strzał z woleja autorstwa Marcela Grota zadecydował o zwycięstwie Klubu Sportowego Warka w derbach powiatu grójeckiego.

Mecz na stadionie w Warce lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy przejęli inicjatywę i już w 8.minucie objęli prowadzenie. Po rzucie rożnym na uderzenie z woleja zdecydował się Marcel Grot nie dając szans na obronę Kacprowi Filewskiemu.

Z upływem minut mecz się wyrównał. Pod koniec pierwszej połowy po stałym fragmencie gry wyrównać mógł Kacper Ostrowski, ale w trudnej sytuacji uderzył nad poprzeczką.

Początek drugiej odsłony derbów należał do grójczan, ale nie przyniosło to rezultatów. Okazje do podwyższenia mieli za to gospodarze, m.in. w słupek trafił były piłkarz Mazowsza, Karol Prasek.

Najlepszą szansę do wyrównania miał w 78.minucie rezerwowy w tym spotkaniu Jan Kozłowski. Po składnej akcji młody zawodnik Mazowsza znalazł się w doskonałej sytuacji. Uderzył mocno, ale nad poprzeczką.

Za tydzień grójczan czeka kolejny trudny mecz. Na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie sąsiad z tabeli, zespół Centrum Radom (20 kwietnia, sobota, godz. 13).

KS Warka – Mazowsze Grójec 1:0 (1:0)
Gol: Grot (8.)
Skład Mazowsza: Filewski – Grygiel, Gałka, Pawlak, Skowroński, Złoch, Derewicz, Wątorski, Konopka (46. Dulemba), Sosnowski (70. Kozłowski), Ostrowski (80. Dusza)


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 14 kwietnia 2024 r. (12:17)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.