Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Polonia Iłża 3:1

Podopieczni Jerzego Engela jr pokonali przed własną publicznością beniaminka z Iłży 3:1 (1:1). Na listę strzelców wpisali się: Wiktor Dusza, Kamil Wierzbicki oraz Kacper Ostrowski.

Sobotnie zawody nie zaczęły się po myśli żółto-niebieskich, którzy już w 5.minucie gry po rzucie wolnym i nieporozumieniu między obrońcami i bramkarzem stracili bramkę.

Później inicjatywa należała do grójczan. Dwóch niezłych okazji nie wykorzystał jednak Kacper Ostrowski.

Do wyrównania udało się doprowadzić dopiero w doliczonym czasie gry. Z rzutu wolnego dośrodkował Aleks Wątorski. Uderzenie głową Kamila Wierzbickiego sparował bramkarz, ale wprost pod nogi Wiktora Duszy, który z bliska nie miał problemów ze skierowaniem jej do siatki.

Po przerwie gospodarze wręcz zamykali Polonię na jej połowie. Na gola trzeba było jednak czekać aż do 86.minuty wówczas sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Kamil Wierzbicki. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Iłży i wpadła do siatki obok zmylonego bramkarza.

Wynik meczu na 3:1 w ostatniej akcji ustalił Kacper Ostrowski, który wykorzystał podanie od Daniela Złocha.

Pod koniec pierwszej połowy groźnie wyglądającej kontuzji uległ obrońca Mazowsza, Grzegorz Skowroński. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Za tydzień żółto-niebiescy zamkną cykl meczów z beniaminkami wyjazdem do czerwonej latarni Tymex Ligi Okręgowej, Akcji I Jastrzębia (sobota, godz. 17).

Mazowsze Grójec – Polonia Iłża 3:1 (1:1)
Gole: Kopciał (5.) – Dusza (45.), Wierzbicki (86.), Ostrowski (90.)
Skład Mazowsza: Filewski – Grygiel, Wierzbicki, Gałka, Skowroński (45. Przybylski), Konopka (68. Nojek), Derewicz, Wątorski, Kozłowski (68. Złoch), Ostrowski, Dusza (75. Sosnowski)


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 1 czerwca 2024 r. (14:59)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.