Dzisiaj jest sobota, 23 września 2017 roku

Szósty mecz, szóste zwycięstwo i sześć wbitych goli Skaryszewiance.

Aktualności

Siódmy mecz, siódme zwycięstwo

Mazowsze z kompletem zwycięstw pewnie przewodzi tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej. W środę podopieczni Tomasza Sokołowskiego pokonali 5:2 (2:0) Zwoleniankę Zwoleń.

(więcej...) (komentarze: 0)

Młodzież: pech trampkarzy

Podopieczni Konrada Główki z rocznika 2004 przegrali pechowo z Radomiakiem, tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Wysokie zwycięstwa orlików, żaków i juniorów starszych.

Młodzież: trzy remisy, jedno zwycięstwo i porażka

W miniony weekend remisami zakończyły się spotkania juniorów młodszych i starszych oraz trampkarzy. Młodziki z rocznika 2005 pokonały 4:0 Szydłowiankę Szydłowiec.

Mazowsze wróciło z „dalekiej podróży”

W Głowaczowie podopieczni Tomasza Sokołowskiego dwukrotnie musieli gonić wynik, ale ostatecznie po bramce Michała Czerepoka z doliczonego czasu gry wygrali z Legionem 3:2.

Derby dla Grójca! Mazowsze 6 Mogielanka 1

W środowych piłkarskich derbach powiatu grójeckie Mazowsze rozbiło przed własną publicznością Mogielankę Mogielnica 6:1 (3:0). Aż czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Grodzki, a po jednym trafieniu dołożyli Daniel Złoch i Mikołaj Nojek.

Młodzież: dwa zwycięstwa rocznika 2005

W sobotę i poniedziałek (awansem z środy) dwa mecze rozegrali podopieczni Konrada Główki z rocznika 2005. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwami młodych piłkarzy z Grójca. Z kolei rok starsi młodzicy z rocznika 2004 musieli uznać wyższość Znicza Pruszków.

Mazowsze gromi i jest samodzielnym liderem!

Grójczanie rozbili w niedzielę beniaminka z Tczowa aż 7:0 (0:0), i z kompletem punktów zostali samodzielnym liderem Radomskiej Ligi Okręgowej. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Hattricka upolował Rafał Sobczak. Dwa gole strzelił Michał Czerepok, a po jednym trafieniu dołożyli Kamil Zieliński oraz Filip Polubiec.

1% PIT dla Mazowsza

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Ze środków zebranych z akcji 1% PIT zostały zakupione dwuczęściowe dresy dla zawodników Mazowsza Grójec (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002) za kwotę 6 150 zł.