Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku

Na inaugurację bez goli, chociaż piłka dwa razy wpadła do bramki Polonii

W pierwszym meczu rundy wiosennej grójeckie Mazowsze podzieliło się punktami z Polonią. Jesienią w Iłży również padł remis, ale 3:3.

Pierwsza połowa był to typowy mecz walki z dużą ilością fauli i bez klarownych sytuacji z obu stron. Po przerwie optyczną przewagę zyskali podopieczni Mariusza Lisieckiego, którym dwukrotnie udało się pokonać bramkarza rywali. Niestety, trafień Sebastiana Ząbkowskiego i Jarosława Tarwackiego nie uznał arbiter. W obu przypadkach dopatrzył się pozycji spalonej. Groźnie strzelali też Rafał Sobczak i Jakub Derewicz.

Goście mieli jedną doskonałą sytuację, dzięki której mogli rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść, jednak w sytuacji sam na sam zawodnik Polonii posłał futbolówkę obok bramki Kacpra Filewskiego.

Za tydzień żółto-niebieskich czeka wyjazd do sąsiadów z tabeli, tj. Gryfa Policzna. Jesienią w Grójcu Mazowsze wygrało 2:0. Mecz zaplanowano na sobotę na godzinę 11.00.

Mazowsze Grójec - Polonia Iłża 0:0
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Gotlib, Złoch, Prasek, Ząbkowski, Ostrowski (70. Wolszczak), Dulemba (46. Sobczak), Derewicz, Tarwacki, Kozłowski (80. Wierzbicki)

dodane: 20 marca 2022 r. (09:53)