Dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024 roku

Mazowsze 2007 awansowało do II rundy MMP w futsalu!

To był szalenie trudny turniej dla naszej drużyny, która dopiero stawia swoje pierwsze futsalowe kroki, ale bardzo dobra gra w meczu z Mazurem Karczew i pierwsze, historyczne zwycięstwo (4:3) w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski dały ekipie GKS 2007 awans do II fazy i możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń w rywalizacji na parkiecie. Brawo chłopaki!

Podczas rozegranego w niedzielę w hali w Belsku Dużym turnieju eliminacyjnego młodzi zawodnicy Mazowsza (roczniki 2007-2008) mieli okazję rywalizować ze świetnymi drużynami - oprócz Mazura, w gronie tym były 3 zespoły ze stolicy: Legia (brązowy medalista Mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu), Eskadra i Progres. Widać było, że rywale są dużo bardziej doświadczeni w grze w hali, ale nasz zespół starał się ambitnie dotrzymywać kroku najlepszym zespołom z województwa mazowieckiego.
 
Formuła mistrzostw zakłada, że do II rundy awansują 4 z 5 zespołów z turnieju I fazy. W niedzielę skończyliśmy rywalizację na czwartym miejscu i...gramy dalej! Cieszymy się, że nasi utalentowani zawodnicy będą mieli okazję wziąć udział w kolejnym turnieju. Udział w rozgrywkach futsalowych traktujemy jako formę uzupełnienia procesu szkolenia, a także okazję do rywalizację z najlepszymi futsalowymi ekipami w naszym kraju, od których warto się uczyć.
 
Turnieje II rundy rozegrane zostaną 16/17 grudnia.
Więcej informacji nt. MMP na http://www.futsalmmp.pl/


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: informacja prasowa
dodane: 27 listopada 2023 r. (14:14)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

GKS Belsk Duży - sobota, 13 lipca, godz. 18
GPSZ Głuchów - sobota, 20 lipca, godz. 14
GKS Drogowiec Jedlińsk - sobota, 27 lipca, godz. 10
LKS Perła Złotokłos - sobota, 3 sierpnia, godz. 11

* Uwaga, ze względu na modernizację stadionu przy Laskowej, wszystkie mecze kontrolne zostaną rozegrane na wyjazdach.